Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O tym, jak duży wpływ na charakter aranżacji maja materiały we wnętrzu nie trzeba przypominać. Wprowadzenie do salonu harmonii i równowagi można uzyskać dzięki odpowiedniemu połączeniu tkanin tak, by dobrze komponowały się ze stylem, w jakim urządzone jest wnętrze, ale również, by podkreślały jego unikalność.

Elementy z tkanin w salonie

Szczególną uwagę przykuwają zasłony. Ich materiał i wzór powinien być dokładnie dopasowany do aranżacji. Należy pamiętać, że wybór tkaniny uzależniony jest przede wszystkim od tego, czy będą one pełniły dodatkową funkcję, oprócz ozdobnej. Jeśli zasłona ma zastąpić roletę, materiał powinien być gruby i raczej w ciemnym kolorze. Jeśli będzie stanowić wyłącznie dekorację, można zdecydować się na tkaniny lekkie i zwiewne.

Wzór i materiał, z którego zostaną wykonane poduszki również ma znaczenie. Powinny być dopasowane przede wszystkim do materiału, z jakiego została wykonana kanapa, ponieważ będzie ona stanowić tło dla tkaniny poszewki. Jeśli jest ona wzorzysta, poduszki powinny być gładkie, aby nie wprowadzić wrażenia chaosu i nieporządku w aranżacji. Jeśli natomiast materiał kanapy nie posiada żadnych wzorów, można puścić wodze wyobraźni i przy pomocy poduszek stworzyć niezwykle oryginalne wnętrze.

Obrusy i serwety nie muszą kojarzyć się wyłącznie z koronką, tak często wykorzystywaną jeszcze kilka lat temu. Ciekawym i niezwykle modnym rozwiązaniem są tkaniny o stylowych wzorach i motywach, które są aktualnie trendy. Mowa przede wszystkim o egzotycznych liściach, figury geometryczne połączone ze sobą w abstrakcyjny sposób czy też kolorowe wzory patchworkowe.

A gdyby tak stworzyć wzór samemu?

Wnętrze o unikatowym i osobliwym stylu można zaaranżować wykorzystując innowacyjne możliwości, jakie dają sklepy i drukarnie z tkaninami. Druk na materiałach przeznaczonych do uszycia zasłon czy poszewek na poduszki, który został zaprojektowany przez nas samych sprawi, że charakter salonu będzie naprawdę wyjątkowy, a przede wszystkim zgodny z indywidualną wizją wnętrza.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.