Mały, ale władczy – Abart Pista

Najlepsze niusy w Sieci

Mały, ale władczy – Abart Pista

auto

Szukasz samochodu, w którym się wyróżnisz? Stronisz od tego, czym jeżdżą wszyscy? A do tego uwielbiasz, gdy oprócz jazdy dzieje się coś znacznie więcej? Rozwiązanie jest bliżej niż myślisz. Niech nie zwiodą cię niewielkie rozmiary tego auta: pod maską kryje się więcej, niż mógłbyś przypuszczać!

Najbardziej abarthowy z Abarthów

Jazda Abarthem to najprzyjemniejsze rozczarowanie, jakie czeka cię w życiu. Samochody tej włoskiej marki nie imponują rozmiarami, za nic mają też sobie nowoczesną modę na auta masywne, ciężkie i korpulentne. To coś zupełnie świeżego, a zarazem doskonale znanego fascynatom klasycznej motoryzacji. Poszukiwacze wrażeń, znający się na stylu i ceniący oryginalność docenią kunszt, z jakim twórcy podeszli do stworzenia modelu znanego pod nazwą Pista. To maszyna o typowych kształtach kultowej „pięćsetki”, podrasowany o dodatkową moc, nowiutkie rozwiązania techniczne oraz precyzyjnie przygotowane detale.

Rozpocznij przygodę z Abarth Pista

Czego po modelu mogą spodziewać się kierowcy, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportową jazdą? Przede wszystkim warto pozbyć się uprzedzeń i przekonać się na własnej skórze, że małe auto może więcej niż sportowe, drapieżne maszyny, jakimi raczy kierowców konkurencja. Abarth Pista został stworzony w jednym celu: aby dawać maksymalną przyjemność z jazdy. Co to oznacza?

Droga, która stoi przed tobą otworem, zamienia się w tor wyścigowy. Za pomocą udoskonalonych narzędzi do sterowania autem możesz cieszyć się osiągami i czuć tak, jakbyś rzeczywiście za moment miał minął linię mety jeszcze raz i jeszcze raz… prawda, że brzmi wspaniale? W osiąganiu satysfakcji pomogą takie udoskonalenia, jak system telemetryczny Abarth, silnik o mocy 165 KM oraz turbosprężarka Garret GT o dużej elastyczności. Do tego rasowo zaprojektowane wnętrze, obita skórą kierownica czy wyprofilowane fotele – każdy element wyposażenia sprawia, że czujesz się jak kierowca rajdowy. Sprawdź i przekonaj się, co może Abarth Pista.