Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mimo że od premiery Stelvio minęło już kilkunastu dobrych miesięcy, to kierowcy wciąż nie mogą nadziwić się, z jak świetnym autem mają do czynienia. Pierwszy SUV od Alfa Romeo spełnia wszystkie założenia i wymagania, a nawet daje z siebie jeszcze więcej.

Dlaczego SUV?

Przez lata swojego istnienia Alfa Romeo stawiała raczej na sportowe samochody, które z czasem przeobrażały się w eleganckie, choć stale drapieżne limuzyny. Przyszedł jednak czas, aby dostosować się do kapryśnych zasad rynku i wypuścić na drogi nieco masywniejsze i większe auto. Zainteresowanie SUV-ami jest bardzo duże i nie słabnie. Kierowcy poszukują aut dynamicznych, ale przestronnych, szybkich i bezpiecznych zarazem, nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim rodziny. Powinny przy tym dobrze radzić sobie podczas różnych warunków na drodze, a do tego zachwycać niezawodnymi rozwiązaniami technicznymi. Wszystko to dotyczy pierwszego zaprezentowanego przez włoską markę SUV-a. Alfa Romeo Stelvio spełnia te wytyczne, ale nie tylko. Oferuje znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać – w końcu to Alfa Romeo, która na pierwszym miejscu stawia satysfakcję kierowców.

Alfa nie pozostaje w tyle

SUV od Alfy Romeo niemal natychmiast zachwycił publikę i od razu stał się jednym z najchętniej testowanych samochodów. Marka obiecywała wiele i sądząc po opiniach, wszystkie obietnice spełniła z nawiązką. Nie dość, że Stelvio prezentuje się naprawdę elegancko (nieco odbiegając od ustalonych kanonów zarezerwowanych dla SUV-a), to na dodatek nie brak mu niczego, co powinien posiadać rasowy zdobywca zakrętów. Do największych zalet tego auta należy funkcjonalność oraz minimalizm. Wystarczy zajrzeć do środka, aby zobaczyć, że twórcom przyświecała myśl „im mniej, tym więcej”. I tak jest w rzeczywistości. Charakterystyczna, bardzo modna płaska deska rozdzielcza współgra z dodatkami w postaci wygodnych schowków i przegródek. Niezbędne przyciski znajdują się na wyciągnięcie ręki, a przestrzenne wnętrze pozwala na zachowanie pełnej swobody ruchów. Czego chcieć więcej od Alfa Romeo Stelvio? Chyba tylko tego, żeby SUV po prostu jechał przed siebie po krętych, wymagających drogach.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.