Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Głównym celem właścicieli gospodarstw rolnych jest zapewnienie rentowności produkcji, czyli osiąganiu dobrych wyników przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Istotne znaczenie ma tu zwłaszcza wybór ciągnika, który w gospodarstwie decyduje o jakości wielu wykonywanych prac, w tym wysiewu, orki, transportu czy szeroko pojętej uprawy. Jakim atutom zawdzięczają swoją popularność ciągniki Deutz-Fahr?

Wysoka jakość

Mówiąc o zaletach ciągników niemieckiej marki Deutz Fahr, której historia sięga aż drugiej połowy XIX w., nie sposób nie wspomnieć o wysokiej jakości tych maszyn stanowiących wyjątkowe połączenie innowacji z niezawodnością. Na szczególną uwagę wśród atutów ciągników Deutz-Fahr zasługują m. in. :

  • Silniki – niemiecka marka znana jest z wydajnych silników przyjaznych środowisku. Wysoki moment obrotowy i redukcja zużycia paliwa sprawiają, że eksploatacja silników w ciągnikach Deutz-Fahr jest niezwykle ekonomiczna.
  • Przekładnie – operatorzy ciągników Deut-Fahr mają do wyboru kilka systemów przekładni, w tym niezwykle wydajną przekładnię bezstopniową TTV, która zapewnia wygodę obsługi i precyzję pracy.
  • Układ hamulcowy – wzmocnione osie i suche hamulce zapewniają wysoką wydajność układu hamowania, a nowoczesne systemy amortyzacji gwarantują stabilną jazdę nawet przy większych obciążeniach. Dzięki temu ciągniki Deutz-Fahr wyróżnia bezpieczeństwo sterowania na najwyższym poziomie.

Oprócz tego ciągniki Deutz-Fahr wyróżnia innowacyjny układ wydechowy z filtrem cząsteczek stałych z pasywną regeneracją, a także efektywny układ hydrauliczny o znacznym udźwigu i szerokich możliwościach w zakresie współpracy z agregowanymi maszynami. Dzięki temu ciągniki tej niemieckiej marki to uniwersalne i wysoce wydajne pojazdy.

Nowoczesność i ergonomia

Ciagniki Deutz-Fahr są jednak cenione nie tylko ze względu na swoją niezawodność, ale także nowoczesny design i ergonomię. Tłumaczy to ekspert z firmy Agromarket Jaryszki: W zawodzie rolnika, a więc przy wielogodzinnej, ciężkiej pracy w gospodarstwie, niezwykle ważna jest redukcja zmęczenia. Istotną rolę odgrywa tu wyposażenie kabiny ciągnika, która powinna tłumić hałasy i drgania, a także maksymalnie optymalizować kontrolę nad pracą maszyny. Ciągniki Deutz-Fahr gwarantują nowoczesne i ergonomiczne stanowisko pracy, wyposażone w specjalne wyświetlacze, które w dogodny sposób przekazują informacje o parametrach pracy maszyny. Do tego dochodzą wygodne fotele, funkcjonalne rozmieszczenie narzędzi sterowania, np. układem hydraulicznym, a także wydajne oświetlenie, w tym nowoczesne oświetlenie typu LED. Wszystko to podnosi komfort pracy operatora ciągnika, nawet nocą. Nic więc dziwnego, że ciągniki marki Deutz-Fahr cieszą się niesłabnącą popularnością już od niemal dwóch stuleci.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.