Wysyłka paczki w jeden dzień z Riders Express

Najlepsze niusy w Sieci

Wysyłka paczki w jeden dzień z Riders Express

paczka

Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane przez firmę pozwolą na dostawę paczki nawet w dniu nadania. Riders wykorzystuje równorodne rozwiązania, poczynając od kurierów rowerowych, kurierów samochodowych, pociągów, a kończąc na transporcie lotniczym. Na stronie znajdziecie Państwo ofertę oraz wszelkie informacje o firmie.

Firma Riders: profesjonalne przesyłki kurierskie

Zakres działalności obejmuje nie tylko Warszawę, ale również całą Polskę i inne kraje. Firma oferuje także możliwość realizacji przesyłek międzynarodowych za pomocą transportu lądowego i lotniczego. Profesjonalne usługi logistyczne są dedykowane również dla sektorów B2B oraz e-commerce. Warto wspomnieć, że Riders aktualizuje swoją ofertę i dopasowuje ją do wymagań zmiennego rynku, a klienci zyskają rozwiązania, jakich potrzebują. Każde rozwiązanie firmy jest dokładnie przemyślane oraz wiąże się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz bardzo zaawansowanych systemów IT. Wdrożone rozwiązania pozwalają nam na bieżąco kontrolować realizację usług oraz dystrybucję towarów. Technologia wspiera naszą firmę w realizacji wszystkich zleceń zgodnie z założonym terminarzem i planem.

Co wyróżnia firmę Riders?

Klientom bardzo zależy na zachowaniu bezpieczeństwa przesyłek. Zapewniamy, że zawartość przesyłek realizowanych przez Riders jest w pełni poufna. Przepływ informacji został przez nas dokładnie zaplanowany i przemyślany. Niezwykle istotna jest również kompleksowość usług oraz terminowość. Podczas pracy wykorzystujemy narzędzia pozwalające na zarządzanie flotą pojazdów oraz koordynację systemu dystrybucji. Pomocny okazuje się system GPS oraz mobilne terminale kurierów. Podnosimy jakość naszych usług dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Istnieje również możliwość wysyłki niestandardowych paczek-firma może wówczas przygotować ofertę indywidualną dopasowaną do potrzeb klienta.

Oferta Riders

Na stronie riders.com.pl znajdziemy wszelkie informacje na temat oferty, cennika oraz zakresu oferowanych usług. Firma zadbała o rozwój segmentu dostaw miejskich, który wyróżnia się wyjątkowo krótkim czasem realizacji usługi. Do transportu mniejszych przesyłek wykorzystujemy kurierów na rowerach. W przypadku większych paczek z pomocą przychodzą kurierzy samochodowi. Przesyłki docierają do odbiorcy w terminie bez względu na różnorodne okoliczności. Firma oferuje wyjątkowo niskie ceny przesyłek w Warszawie oraz w województwie mazowieckim. Wyróżniamy 3 rodzaje usług:
– economic: realizacja Same Day 5 h, Next Day 12:00,
– standard: realizacja do 3 h,
– express: realizacja do 2 h.

Warto wspomnieć o usłudze Same Day, czyli doręczeniu do odbiorcy już w dniu nadania. Dzięki wykorzystaniu kurierów rowerowych dostawca sprawnie ominie korki i dostarczy przesyłkę bardzo szybko. Paczka nadana do godzin południowych zostaje zazwyczaj dostarczona tego samego dnia. Dobrym rozwiązaniem jest wykupienie usługi express, która wiąże się jednak z wyższym kosztem.

W ofercie znajdziemy również przesyłki krajowe wykorzystujące połączenia drogowe oraz linie kolejowe. Przesyłki międzynarodowe są realizowane z wykorzystaniem transportu drogowego oraz lotniczego. Nowoczesny system zapewnia dostawy Next Day w największych miastach Unii Europejskiej.