Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Samochody marki Honda mają w Polsce wielu fanów. Niestety, ze względu na wysokie ceny nie każdy z nich może pozwolić sobie na zakupienie nowego modelu, prosto z fabryki. W takich przypadkach pozostaje rynek samochodów używanych. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że używane pojazdy kupimy nie tylko w komisach, ale również w salonach dealerskich marki!

Znalezienie odpowiedniego samochodu używanego może być poważnym wyzwaniem, gdy nie wiemy, na co powinniśmy zwrócić uwagę. Możemy narazić się nie tylko na kupno auta w złym stanie technicznym, wymagającego sporych nakładów finansowych, ale też powypadkowego czy nawet kradzionego.

Alternatywnym rozwiązaniem dla zakupienia samochodu w komisie, na giełdzie czy od prywatnego handlarza jest salon Hondy ma kilka godnych polecenia salonów, które prowadzą sprzedaż pojazdów z drugiej ręki. Są to głównie samochody pochodzące z rozliczeń z klientami lub też samochody poleasingowe. Co możemy wtedy zyskać?

Pewność dotycząca stanu pojazdu

Samochody używane Honda przechodzą specjalne badania w programie Honda Quality Plus, który polega na sprawdzeniu aż 125 punktów kontrolnych. Obejmują one między innymi nadwozie, zawieszenie, układ kierownicy, hamulce, oświetlenie czy wskaźniki. Klient ma taki raport do wglądu, więc może dowiedzieć się, jaki jest rzeczywisty stan danego pojazdu.

W programie oferowane są pojazdy kupione w Polsce jako nowe, maksymalnie do 7 lat, z przebiegiem wynoszącym do 125 tysięcy kilometrów. Ponadto sprawdzana jest historia samochodu pod kątem spraw finansowych oraz prawa własności.

12 miesięcy gwarancji i 30 dni na ewentualna wymianę

Kupujący zainteresowani zakupieniem samochodu Honda objętego programem Honda Quality Plus uzyskują też dodatkowe korzyści. Przede wszystkim to możliwość skorzystania z 30-dniowego programu wymiany, który oznacza, że jeżeli samochód ulegnie wtedy awarii, wówczas będziemy mogli go wymienić.

Także mamy możliwość skorzystania z 12-miesięcznej gwarancji. Obejmuje ona awarie podzespołów mechanicznych oraz elektrycznych, dlatego jeżeli pojawią się takie właśnie problemy, możemy otrzymać bezpłatną pomoc. Co więcej, niektóre samochody nadal mają gwarancję fabryczną lub wydłużoną gwarancję Honda Plus, dlatego ochrona może być dłuższa niż 12 miesięcy.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.