Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nowoczesna frezarka do paznokci na stałe weszła do profesjonalnego wyposażenia gabinetów manicure. Tego typu sprzęt nie tylko znacząco przyśpiesza stylizację paznokci, ale co najważniejsze umożliwia wygodne zdjęcie starych powłok akrylowych i żelowych.

Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie frezy do paznokci są w dzisiejszych czasach modne i które modele warto wybrać, aby zrobić manicure starannie i dokładnie.

Nowoczesne frezy do zadań specjalnych

Na naszym rynku w dzisiejszych czasach dostępnych jest bardzo wiele specjalistycznych frezów, które przeznaczone są do różnorodnych zadań. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się frezy ceramiczne i karbidowe, które doskonale nadają się do zdejmowania żelu, hybrydy i akrylu. Frezy ceramiczne i karbidowe charakteryzują się bardzo dużą twardością i znakomitą odpornością na zużycie. W pierwszej kolejności warto rozglądać się za frezami w kształcie walca, które bardzo równomiernie ścierają powłokę z paznokci i co najważniejsze nie kaleczą naskórka. W dzisiejszych czasach olbrzymim zainteresowaniem cieszą się również frezy w kształcie stożka, które rewelacyjnie nadają się do pracy w trudno dostępnych miejscach.

Kamienne frezy do paznokci

Frezy kamienne to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim do pielęgnacji skórek wokół paznokci. Kamienne frezy bardzo skutecznie ścierają skórki, nie kaleczą ich i co najważniejsze nie tworzą bardzo bolesnych zadziorków. Warto w pierwszej kolejności zainwestować w frezy kamienne o średniej grubości w kształcie malutkiej kuleczki. Dzięki nim będziemy mogli delikatnie wyrównywać linie skórek przy paznokciach.

Diamentowe frezy – hit ostatniego sezonu

W chwili obecnej praktycznie każda nowoczesna frezarka do paznokci wyposażona jest w zestaw frezów diamentowych i specjalny frez typu mandrel. Frezy diamentowe to bardzo delikatne końcówki ścierne, dzięki którym można błyskawicznie i bardzo sprawnie wykonać nie tylko podstawowy, ale również bardziej skomplikowany manicure. Frezy diamentowe są niesłychanie uniwersalne, dlatego też wykorzystywane są na co dzień nie tylko w domowym zaciszu, ale również w profesjonalnym salonie. Diamentowe frezy pomogą nam zdjąć powłokę starego lakieru hybrydowego i wypolerować stwardniałe skórki w koło paznokcia.

Nowoczesna lampa uv

Każdy nowoczesny salon manicure powinien posiadać nie tylko profesjonalną frezarkę do paznokci, ale również porządną lampę uv. W dzisiejszych czasach trendy są stylowe mostki LED. Na rynku można spotkać lampy uv, które wyposażone są w sensor ruchu aktywujący pracę lampy zawsze po włożeniu dłoni. Dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się również nowoczesne lampy z wyświetlaczem LCD, który informuje nie tylko o wyborze czasu pracy, ale również o mocy. Dobra lampa uv powinna mieć przynajmniej 4-5 mocy do wyboru, dzięki czemu będziemy mogli dopasować lampę uv do wykonywania dowolnej techniki pokrywania płytek paznokci. Warto zainwestować w modele, które umożliwiają ustawienie mocy 6 W, 12 W, 24 W, 36 W i 48 W.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.