Tani wynajem busów i aut dostawczych w Warszawie

Najlepsze niusy w Sieci

Tani wynajem busów i aut dostawczych w Warszawie

auto

Duże firmy i przedsiębiorstwa zatrudniające mobilnych fachowców – elektryków, hydraulików czy wykwalifikowanych pracowników ogólnobudowlanych – często potrzebują transportu dla zatrudnionych osób. Nierzadko wynajem busów dostawczych w Warszawie jest bardziej ekonomicznym wyjściem niż korzystanie z mniej pojemnych samochodów osobowych. Taką ofertę przygotowała m.in. warszawska Proxima.

Warszawska wypożyczalnia busów – Proxima

Na rynku coraz popularniejsze staje się wynajmowanie profesjonalnych pojazdów o dużej ładowności, ale również mniejszych aut osobowych. Opcja długoterminowa ma wiele zalet, które sprawiają, że często nie opłaca się już kupno samochodu poprzez leasing finansowy lub kredyt bankowy. Unikamy żmudnego procesu i przygotowywania obszernej dokumentacji, a jednocześnie możemy zredukować koszty stałe.

Usługi, jakie świadczy tania wypożyczalnia busów w Warszawie, nie ograniczają się jednak tylko do przekazania nam kluczyków do pojazdu na określony w umowie czas. Dużą zaletą jest kompleksowe wsparcie przez cały okres wypożyczenia i pomoc doświadczonych pracowników, niezależnie od pory dnia lub nocy.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej wypożyczalni?

Profesjonalny wynajem aut dostawczych oferowany przez firmy na rynku warszawskim zazwyczaj obejmuje również szereg dodatkowych usług, m.in.:

  • całodobową pomoc drogową i Assistance,
  • telefoniczne wsparcie techniczne 24/7,
  • podstawienie pojazdu pod siedzibę przedsiębiorstwa,
  • dodatkowe ubezpieczenie znoszące szkodę własną.

Doświadczeni opiekunowie klienta są gotowi nieść pomoc przez całą dobę. W razie awarii lub nieszczęśliwego zdarzenia na drodze zapewniają także auto zastępcze, a w przypadku wypadku wsparcie psychologiczne dla najbliższych. Dużą zaletą jest również możliwość zarezerwowania dostawczaka w dowolnym momencie i przygotowanie go do wypożyczenia nawet w ciągu godziny od kontaktu z firmą.

Wynajmij busa dostawczego w Warszawie razem z Proximą!

Jeżeli potrzebujesz większego auta do przewozu osób, zwierząt lub towarów, to powinieneś zainteresować się ofertą takich firm jak tania wypożyczalnia busów dostawczych Proxima z Warszawy. Świadczy ona swoje profesjonalne usługi na terenie stolicy oraz jej okolic.