Regularnie trenujesz i uprawiasz sport? Oto kilka przydatnych gadżetów

Najlepsze niusy w Sieci

Regularnie trenujesz i uprawiasz sport? Oto kilka przydatnych gadżetów

sport

Nie umiesz żyć bez sportu? Regularne treningi są podstawą Twojego dobrego samopoczucia? W takim razie koniecznie zobacz, które gadżety przydadzą Ci się podczas aktywności fizycznej – urozmaicą ten czas, jak również zapewnią Ci lepszą kontrolę nad wykonywanymi ćwiczeniami. Sprawdź, co masz do wyboru!

Słuchawki bezprzewodowe – trening pełen muzyki

Słuchawki bezprzewodowe zmieniły oblicze treningów już kilka lat temu, lecz to właśnie teraz cieszą się największą popularnością. Wybór dostępnych modeli jest ogromny, tak aby każdy mógł zaopatrzyć się w model najlepiej spełniający jego oczekiwania. Brak plączących się przewodów oraz możliwość odłożenia smartfona na ławkę na siłowni zapewni Ci pełną swobodę ruchów nawet podczas wykonywania skomplikowanych sekwencji ćwiczeń. Co więcej, słuchawki bezprzewodowe są lekkie i bardzo dobrze leżą w uszach, szczególnie jeśli wybierzesz model douszny. Urządzenie po jednorazowym naładowaniu może działać przez kilka, a nawet kilkadziesiąt godzin – koniecznie sprawdź ten parametr przed zakupem.

sport

Opaska monitorująca – trening pod kontrolą

Opaski monitorujące stały się absolutnym must have każdego sportowca. Pozwalają kontrolować osiągnięcia, spalone kalorie czy przebyty dystans, a jednocześnie monitorują puls i tętno, dzięki czemu wiesz, na jaki dalszy wysiłek możesz sobie pozwolić, by zachować odpowiednie bezpieczeństwo. Opaskę monitorującą należy sparować ze smartfonem i na zainstalowanej na telefonie aplikacji otrzymasz dostęp do wszelkich informacji z treningu. Dodatkowo opaska monitorująca będzie Cię także informowała o wiadomościach i połączeniach przychodzących na Twój telefon, więc z pewnością nie przegapisz ważnych wieści z pracy. Modelem godnym uwagi jest opaska monitorująca Huawei Mi Band 2, którą znajdziesz tutaj: https://www.euro.com.pl/opaski-monitorujace-aktywnosc/xiaomi-mi-band-2.bhtml.

Etui na smartfon – w kontakcie na treningu

Jeśli Twoim sposobem na trening jest przemierzanie długich dystansów w czasie biegania, koniecznie zaopatrz się w etui na smartfon, które nie będzie Ci przeszkadzało w treningu. Tego typu pokrowce przeznaczone są do zakładanie na ramię lub posiadają formę saszetki do noszenia na pasie. Mając telefon przy sobie będziesz się mógł kontaktować z bliskimi, słuchać muzyki oraz sprawdzać trasę biegu, gdy przypadkiem zabłądzisz. Koniecznie wybierz etui wodoodporne, abyś na wypadek padającego deszczu nie musiał martwić się o swoje urządzenie!

sport

Kamerka sportowa dla kochających ekstremum

Jeździsz wyczynowo rowerem? Pływasz na desce? A może zajmujesz się innymi sportami ekstremalnymi? Z pewnością zatem docenisz kamerkę sportową, którą będziesz mógł zamontować na kasku na głowie lub na rowerze lub trzymać w ręku, jeśli chcesz akurat uwieczniać postępy z nurkowania. Dzięki temu uwiecznisz swoje wyczyny z własnej perspektywy, dzięki czemu będziesz nie tylko pokazać swoim bliskim, na czym polega Twoje hobby, ale również doskonalić własne umiejętności poprzez poprawianie błędów, które dostrzeżesz na swoich filmikach.