Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vaporizery przenośne od dłuższego czasu cieszą się szybkim wzrostem popularności. W związku z dużą dostępnością legalnych olejków konopnych oraz ekstraktów z innych roślin o rozmaitych właściwościach zdrowotnych wielu użytkowników decyduje się na kupno vaporizera.

Na rynku dostępne są liczne modele w różnych półkach cenowych. Różnią się od siebie nie tylko wyglądem, lecz także funkcjonalnością. Część z nich pozwala na odparowywanie substancji aktywnych z suszu, inne zaś dopuszczają stosowanie olejków oraz wosków.

Nowa generacja przenośnych vaporizerów

Przez bardzo długi czas w ofercie większości sklepów królowały profesjonalne, aczkolwiek niewygodne modele stacjonarne. Wielu klientów rezygnowało z zakupu modeli mobilnych ze względu na niską pojemność baterii, niedostateczne ciepło emitowane przez grzałkę lub przypalanie suszu. Od pewnego czasu na rynku dostępne są wysokofunkcjonalne modele przenośne, pośród których znajdziemy między innymi vaporizer Arizer. Czym wyróżniają się nowoczesne waporyzatory przenośne i czy warto się zdecydować na ich kupno?

Uniwersalność i mobilność w dobrej cenie

Vaporizery mobilne dostępne są już od kilkuset złotych, a dobre i rekomendowane modele bez problemu znajdziemy w cenie niższej od tysiąca złotych. Są przede wszystkim lekkie, a najnowsze modele gwarantują bardzo długą żywotność oraz dobrą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Coraz to nowsze modele różnią się od siebie specyfikacją i wiele osób na własnej skórze odczuwa fakt, iż ciężko samodzielnie wybrać najlepszy vaporizer. Arizer Tech to kanadyjska firma, która wyprodukowała już dwie generacje nowoczesnych waporyzatorów mobilnych. Najwyższej klasy komory grzewcze oraz wymienne komponenty to znak rozpoznawczy tej i kilku innych dobrych marek. Na co jeszcze warto zwracać uwagę, wybierając sprzęt tego rodzaju?

Prostota naprawy oraz wymiany elementów eksploatacyjnych

Możliwość łatwej wymiany komory grzewczej, baterii oraz elementów filtrujących to bardzo ważna cecha, jaką powinien się wyróżniać każdy profesjonalny vaporizer. Arizer to marka, która przoduje we wprowadzaniu innowacji oraz wyjątkowo ceni sobie wysoką funkcjonalność sprzętu. Najnowsza generacja vaporizerów przenośnych poza podstawowymi elementami, takimi jak precyzyjna regulacja temperatury oraz pojemna komora grzewcza wyróżnia się także ulepszoną grzałką i poprawionym przepływem powietrza. Warto także zwrócić uwagę na typ gniazda służącego do ładowania baterii. Niemal wszystkie najnowsze modele z najwyższej półki, takie jak vaporizer Arizer Air 2 mają wbudowane gniazdo micro USB, dzięki czemu mogą być doładowywane przewodami do telefonów komórkowych.

Jakimi parametrami powinien cechować się nowoczesny vaporizer?

Każdy waporyzator wydany od początku 2017 roku powinien wyróżniać się swobodnym przepływem powietrza. Uczucie „picia gęstego soku przez słomkę” to sztandarowa wada wczesnych modeli mobilnych, która została wyeliminowana przez wszystkich szanujących swe marki producentów. Vaporizer Arizer Air 2 umożliwia wybór dowolnej temperatury z zakresu od 50 do 220 stopni Celsjusza, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość indywidualnego dopasowania gęstości oraz mocy pary do własnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na jakość najważniejszych elementów, takich jak komora grzewcza lub ustnik, bez których nie zadziała żaden vaporizer. Arizer oraz inne renomowane marki stawiają wyłącznie na elementy z wysokiej klasy ceramiki i szkła hartowanego.

Tylko takie materiały pozwolą na użytkowanie sprzętu przez długi okres bez konieczności dokupowania części wymiennych. Najdokładniej należy przyjrzeć się elementom grzewczym, które ma w sobie vaporizer. Arizer Air 2 to model, w którym występuje pojemna (w porównaniu do pierwszej generacji vaporizerów Air) komora grzewcza. Szczególną i coraz częściej uwzględnianą innowacją jest obecność w zestawie dwóch wymiennych komór, z których jedna jest zoptymalizowana do inhalowania suszu, druga zaś do olejków i wosków. Każdy przenośny vaporizer Arizer Air dostosowany jest wyłącznie do odparowywania suszu, jednak miejmy nadzieję, że w kolejnej odsłonie producent przychylnie spojrzy na potrzeby użytkowników olejków CBD.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.