Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kupując prezent dla świeżo upieczonego taty, można postawić na relaks, funkcjonalność lub rozrywkę. Dobrym pomysłem będzie upominek w formie karty podarunkowej na masaż, jazdę sportowym samochodem lub na degustację alkoholu. Oprócz tego świeżo upieczonemu tacie z pewnością przyda się elektroniczna niania czy fotelik samochodowy dla dziecka. Można postawić również na książki edukacyjne oraz koszulkę i kubek ze śmiesznymi napisami, nawiązującymi do nowo objętej roli.

Tradycja wręczania prezentów dla świeżo upieczonego taty nie jest zbyt długa. Związana jest ona z chęcią uhonorowania nowej funkcji mężczyzny w rodzinie.

Voucher na prezent dla taty

Na szczycie listy upominków dla świeżo upieczonego taty znajdują się vouchery na masaż lub inne zabiegi relaksacyjne. Tego rodzaju prezent dla niego pozwoli na chociażby chwilowy odpoczynek od trudnej roli męża i ojca. Ciekawym pomysłem na prezent jest również zakup karty podarunkowej na przejażdżkę sportowym samochodem, np. najnowszym modelem Ferrari. Z takiego prezentu ucieszy się przede wszystkim amator motoryzacji i nowinek technologicznych. Można również pomyśleć o voucherze na degustację alkoholu – piwa, wina lub whisky.

Funkcjonalne prezenty dla świeżo upieczonego taty

Koledze z pracy, któremu właśnie urodziło się dziecko, można podarować prezent, który przyda się obojgu rodzicom. Dobrym pomysłem jest zakup elektronicznej niani, termometru dla niemowląt, nosidełka, fotelika samochodowego, a także niezbędnych artykułów: oliwki, mydełka, szamponu, zasypki itd. Można również rozważyć zakup ciuszków dla dziecka, np. z napisem „synek tatusia” lub „córeczka tatusia”. Ciekawym rozwiązaniem jest także podarowanie świeżo upieczonemu tacie książek edukacyjnych, które pozwolą mu przygotować się do nowej roli. Jeśli jest taka możliwość, warto zorganizować zbiórkę na prezent i kupić coś droższego, np. wózek, łóżeczko czy zestaw mebelków.

Śmieszne gadżety dla świeżo upieczonego taty

Świeżo upieczonemu tacie można również podarować prezent z przymrużeniem oka. Wśród śmiesznych gadżetów można wymienić, np. kubek z tatą muminka, koszulkę lub bluzę z napisem „jestem tatą”, a także konserwę świeżo upieczonego taty. Większość mężczyzn ucieszy się także ze spersonalizowanego kufla na piwo, klocków lego, spinek do mankietów, a także gier edukacyjnych.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.