Paliwa w cenie hurtowej

Najlepsze niusy w Sieci

Paliwa w cenie hurtowej

paliwo

Czy to w ogóle możliwe? Tak, duża część firm zajmująca się sprzedażą paliw oferuje swoim klientom to „płynne złoto” w dużej ilości i w małej cenie. Zmniejszanie kosztów to podstawa dobrze prosperującej firmy transportowej.

Może wydawać się że paliwo z hurtowni jest niskiej jakości przez co koszt jest tak niski, to mit. Większość firm trudniących się sprzedażą paliwa pozwala na duży wybór a jakość jest stawiana na pierwszym miejscu. Hurtownia paliw często posiada w swojej ofercie oleje oraz benzyny co za tym idzie podpisanie umowy z taką firmą pozwala na naprawdę owocną współpracę dla obu działalności. Jeśli jesteś właścicielem firmy przewożącej i posiadasz pokaźną ilości samochodów dostawczych, skorzystanie z usług hurtowni będzie wspaniałym pomysłem. Minimalizacja kosztów transportu to jeszcze większy zysk dla Twojej działalności!

Hurtowa sprzedaż paliw to nie rzadko domena popularnych marek. Cieszących się dobrą renomą oraz doświadczeniem. Po co więc kupować dokładnie ten sam olej napędowy w większej cenie i w niewygodnych warunkach? Warto wspomnieć że większość z tych marek oferuje transport paliw do klienta. Rozsądna cena i profesjonalny dowóz to pożądane cechy hurtowni.

W Polsce ceny paliw ustalane są przez producentów na podstawie warunków rynkowych sterowanych zjawiskami zachodzącymi na globalnych rynkach naftowych, stanem gospodarki oraz polityki fiskalnej państwa. Dla przykładu cena benzyny bezołowiowej za metr sześcienny w jednej z popularniejszych firm wynosi 4 269,00 zł (z dnia 29.05.2019), co w porównaniu z aktualną ceną za litr paliwa na stacji daje ładną różnicę. W Państwie nad Wisłą nie od dzisiaj wiadomo że portfel najbardziej cierpi gdy ma do czynienia z podatkami. Kupując paliwo bezpośrednio z hurtowni, producenci wspomnianego płynu nie płacą ogromnej ilości pieniędzy za dystrybucję co pozwala im sprzedać produkt w dobrej cenie.

Ciekawostką jest że firmy, których jedną z działalności jest hurtowa sprzedaż paliw oferują oleje opałowe również w cenie hurtowej. Do czego służy taki produkt? Między innymi do kotłów centralnego ogrzewania oraz pieców przemysłowych. Jest to wspaniała wiadomość dla właścicieli firm korzystających z tego typu sprzętu.

Jeżeli masz działalność gospodarczą wykorzystującą duże ilości produktów naftowych, korzystanie z usług hurtowni jest dla Ciebie. Oszczędność to zysk.