Najlepsze naturalne kosmetyki

Najlepsze niusy w Sieci

Najlepsze naturalne kosmetyki

kosmetyki

Nie od dziś wiadomo, że kosmetyki naturalne są idealnym rozwiązaniem na piękną i dobrze wyglądającą skórę. Na rynku jest dostępny tak szeroki wybór, że ciężko wybrać te najlepsze pozycje. Na szczęście istnieje wiele rankingów i artykułów, które pomogą wybrać te najlepsze i najbardziej zaufane marki.

Marka Hagi

Damskie kosmetyki naturalne wysokiej jakości ma w swojej ofercie polska marka Hagi. W dostępnej ofercie znajdują się kosmetyki do ciała i do twarzy. Działają one korzystnie na stan skóry oraz zapewniają piękny wygląd. Kosmetyki Hagi dostępne są w sklepach internetowych, ale także w niejednym concept store, który na wyposażeniu posiada podobne produkty.

Mydlarnia Cztery Szpaki

To także polska marka oferująca naturalne kosmetyki dla kobiet, która stawia tylko na naturalne składniki oraz proste receptury. Dzięki maksymalnie uproszczonemu składowi, kosmetyki mogą być stosowane przez osoby posiadające skórę wrażliwą i podatną na podrażnienia. Pomimo znaczącej nazwy, mydlarnia ma w swojej ofercie bardzo szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji, mycia i oczywiście bardzo szeroki wybór mydeł oraz… innych kosmetyków w formie kostki, np. szampon do włosów. Podobnie jak innych polskich kosmetyków naturalnych, trzeba ich szukać raczej w internecie, sklepach typu concept store oraz niewielkich sklepach zielarskich i mydlarniach. Raczej nie znajdzie się ich w sieciowych drogeriach.

Auna – kosmetyki wegańskie

Wśród damskich kosmetyków naturalnych można znaleźć takie perełki jak te marku Auna. Marka ta tworzy kosmetyki przyjazne nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Zawierają one tylko bezpieczne wegańskie składniki, a ponadto nie są testowane na zwierzętach. Z pewnością zachęca to do korzystania z podobnych kosmetyków. Są one równie bezpieczne, jak inne naturalne składniki, a ponadto pozwalają zadbać o słabsze bezbronne stworzenia.

Jak widać, na polskim rynku istnieje wiele marek, które sprawdzają się w roli producentów naturalnych kosmetyków. Trzeba jednak szukać ich w zupełnie innych miejscach niż drogerie i sklepy kosmetyczne.