Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Operatorzy telewizji coraz częściej oferują swoim klientom usługę multiroomu. Za niewielką opłatą (a w okresach promocyjnych nawet za darmo) zyskuje się dzięki temu możliwość oglądania telewizji w komfortowych warunkach.

Oglądanie różnych kanałów na kilku telewizorach jednocześnie

Multiroom to usługa, dzięki której możliwe jest śledzenie jednocześnie kilku kanałów telewizyjnych w ramach jednej umowy abonenckiej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dużych rodzin, w których wieczorami i w weekendy trwają regularne bitwy o pilota. W jednym momencie męskie grono domowników może oglądać mecz piłki nożnej Ligi Mistrzów, dziadkowie – serial, a dzieci – ulubioną bajkę lub kanał muzyczny. U operatora INEA po uruchomieniu multiroomu możliwe jest oglądanie jednocześnie 4 różnych kanałów telewizyjnych.

Multiroom a jakość usługi

Multiroom pozwala na oglądanie telewizji bez widocznej utraty jakości, nawet przy wykorzystaniu maksymalnej ilości dostępnych stanowisk. Nie trzeba zatem obawiać się tego, że usługa telewizji będzie w takim przypadku niepełnowartościowa. Co więcej, w ramach multiroomu możliwe jest śledzenie kanałów telewizyjnych w jakości HD, zatem z uwzględnieniem wielu istotnych szczegółów. Wystarczy tylko posiadać dekoder HD, który jest zwykle udostępniany w ramach umowy telewizyjnej, za drobną opłatą miesięczną. Taki dekoder będzie pozwalał także na nagrywanie programów telewizyjnych, których nie można obejrzeć ze względu na nieobecność w domu lub w mieszkaniu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.