Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Masz problemy z kręgosłupem, bolą Cię ramiona albo sztywnieje kark? Nie lekceważ tych objawów, ponieważ mogą być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Brak ruchu, praca w pozycji siedzącej i wiek, mogą prowadzić do zmian zwyrodnieniowych. Jeżeli nie masz czasu na wizyty u rehabilitanta ani na konsultacje ortopedyczne, pozwól, żeby o twoje zdrowie zadbał materac.

Producent  materacy PerDormire  to lider w dziedzinie  materacy termoelastycznych , a każdy ich produkt charakteryzuje się doskonałą funkcjonalnością i świetnym designem.  Materac Mind Impression posiada  wybitne właściwości ortopedyczne i medyczne, potwierdzone specjalnym atestem. Dzięki unikalnej budowie materac poprawi jakość snu, podniesie komfort wypoczynku, a ponadto zadba o regenerację kręgosłupa. Dzięki  materacowi Mind Impression, będziesz mógł pozwolić sobie na rehabilitację nawet kilka godzin w ciągu doby, dodatkowo lepiej się wysypiając.

Dla zapewnienia najwyższej jakości snu, w materacu  Mind Impression  połączono dwie warstwy pianek. W górnej części zastosowano  termoelastyczną  piankę  Visco Mind, która zmienia swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem temperatury ciała, pianka staje się bardziej plastyczna, dzięki temu łatwiej dopasowuje się i zapewnia wygodne podparcie. To bezpośrednio prowadzi do zmniejszenia bólu pleców i zapewnia spokojniejszy sen, bez częstej zmiany pozycji, a także zapobiega odleżynom. W dolnej części materaca została użyta zimna pianka, która zapewnia jego stabilną i wygodną podstawę. Co ciekawe obie warstwy pianki posiadają specjalnie zaprojektowane nacięcia, dzięki czemu materac lepiej oddycha i doskonale dopasowuje się nawet do regulowanych stelaży.

Wysoka gęstość zastosowanej pianki, bezpośrednio wpływa na jakość materaca i długość jego użytkowania, co potwierdza dziesięcioletni okres gwarancji. Materac  Mind Impression, jak i inne produkty PerDormire, są dostępne na  SalonSnu.pl/PerDormire. Zadbaj o swoje zdrowie i popraw jakość wypoczynku, decydując się na zakup nowego materaca  Mind Impression .

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.