Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wiele firm leasingowych ściśle współpracuje z poszczególnymi ubezpieczycielami. W związku z tym wolą, aby korzystać właśnie z ich usług. Czy zawsze jest to korzystna propozycja dla leasingobiorcy?

Przeglądając oferty leasingu samochodów warto już na początku zastanowić się nad niezbędnym ubezpieczeniem. Polisa jest obowiązkowa, jednak co zrobić, aby za nią nie przepłacić?

Leasingodawca a ubezpieczyciel

Firmy leasingowe preferują swoich ubezpieczycieli, ponieważ jest to dla nich wygodne. Mogą w łatwy sposób kontrolować ubezpieczony pojazd. Mają pewność, że polisa została opłacona w terminie i jest odpowiednią ochroną. Niegdyś leasingobiorcy mieli większą swobodę w tej kwestii, jednak nie było to korzystne dla firm leasingowych. Mogło wtedy dochodzić do różnych sytuacji, gdzie okazywało się, że ubezpieczenie wcale nie jest opłacone. Dlaczego jeszcze leasingodawcy wolą korzystać ze sprawdzonych ubezpieczalni? Odpowiedź jest prosta – często otrzymują prowizję od każdej zawartej polisy.

Negocjacje, negocjacje i jeszcze raz negocjacje

Posiadasz leasing konsumencki samochodu i wiesz, że niebawem skończy Ci się polisa i będziesz musiał ją przedłużyć – działaj z wyprzedzeniem. Poznaj jak najwięcej konkurencyjnych ofert, które będziesz mógł przedstawić leasingodawcy podczas spotkania. Uczciwy doradca z firmy CLS – kalkulator leasingu z pewnością Cię wysłucha i pomoże Ci z wyborem najlepszej propozycji dla Ciebie. Ta firma leasingowa specjalizuje się również w doradztwie ubezpieczeniowym. Są oni w stanie zapewnić swoim klientom najlepsze propozycje ubezpieczeń nie tylko komunikacyjnych, ale również majątkowych oraz podróżnych. Warto porównać uzyskane oferty i otrzymać obraz sytuacji występującej w danym czasie na rynku finansowym.

Decyzja na wiele lat

Jest wiele czynników, które wpływają na leasingobiorcę. Powyższy przykład dotyczący ubezpieczeń pokazuje, że warto korzystać jedynie z ofert zaufanych firm. Zawierane umowy powinny być przejrzyste, a także w odpowiedni sposób sformułowane. Nie powinno znaleźć się w nich żadnych nieścisłości, które mogłyby wpłynąć negatywnie na leasingobiorcę.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.