Komfortowe wakacje dzięki bagażnikowi dachowemu

Najlepsze niusy w Sieci

Komfortowe wakacje dzięki bagażnikowi dachowemu

rowery

Aktywny wypoczynek to coraz bardziej popularna forma spędzania wakacji lub ferii. Zarówno zimą, jak i latem wybieramy ruch, czy to na nartach, czy rowerach albo w kajakach. Wyjazd na urlop oznacza konieczność spakowania wielu rzeczy, nie wspominając już o sprzęcie, który zajmuje mnóstwo miejsca. Brak odpowiedniej przestrzeni w samochodzie może przyprawić o ból głowy. Na szczęście w przypadku kłopotów przydatna staje się wypożyczalnia bagażników, które możemy umieścić na dachu naszego auta.

Komfortowe wakacje dzięki bagażnikowi dachowemu

Aktywny wypoczynek to coraz bardziej popularna forma spędzania wakacji lub ferii. Zarówno zimą, jak i latem wybieramy ruch, czy to na nartach, czy rowerach albo w kajakach. Wyjazd na urlop oznacza konieczność spakowania wielu rzeczy, nie wspominając już o sprzęcie, który zajmuje mnóstwo miejsca. Brak odpowiedniej przestrzeni w samochodzie może przyprawić o ból głowy. Na szczęście w przypadku kłopotów przydatna staje się wypożyczalnia bagażników, które możemy umieścić na dachu naszego auta.

Brak miejsca na rower? Z bagażnikiem wyjazd się uda

Coraz więcej ścieżek rowerowych w Polsce i nie tylko z pewnością kusi, by skorzystać z ich uroków. Na rowerze na pewno warto zwiedzić wiele zakątków, od gór po nadmorskie okolice. Problemem może okazać się mało miejsca w aucie. Na szczęście wypożyczalnia bagażników rowerowych idzie w sukurs wszystkim wielbicielom dwóch kółek. Nie trzeba wcale skomplikowanych zabiegów, rozkręcania roweru i wciskania na siłę do bagażnika. Wystarczy zamontować bagażnik na dach auta, przypiąć rower i gotowe. Bezpiecznie zawieziecie sprzęt na miejsce, przy okazji oszczędzając miejsce w bagażniku na inne rzeczy, których z pewnością jest trochę do spakowania. Skorzystanie z usług wypożyczalni, takiej jak superboxy.pl, na pewno będzie więc komfortowym rozwiązaniem.

Jeśli wolisz wędkowanie lub narty, też zdołasz się spakować

Oczywiście aktywność fizyczna podczas urlopu nie musi ograniczać się do roweru. Nie można przecież zapominać na przykład do narciarzach. Spakowanie sprzętu do szusowania nie będzie problemem, ponieważ w tym przypadku pomocna okaże się wypożyczalnia boksów dachowych. Bagażniki tego typu mają szerokie zastosowanie w tym sensie, że cechują się pojemnością nawet do 600 l, co sprawia, że są w stanie pomieścić naprawdę spory ładunek. Wybieracie się w większym gronie na narty? Nie ma problemu, ponieważ znajdziecie na przykład bagażniki Thule, w których znajdzie się miejsce nawet dla ośmiu par nart, ewentualnie trochę mniejszej liczby desek snowboardowych. W tym przypadku to świetne rozwiązanie, biorąc pod uwagę fakt, że grupowy wyjazd zimą oznacza więcej osób, sporo bagażu i zimowe ubrania na stok, które także wypchają bagażnik niemal do granic. A wystarczy skorzystać z możliwości, jakie daje boks na dachu, i jest już zdecydowanie luźniej.

Mniej angażujące, jeśli idzie o aktywność fizyczną, jest na pewno wędkarstwo, natomiast to kolejny przykład na to, że pojemny bagażnik może zdziałać cuda i zapewnić komfort podróży. Obok sprzętu do łowienia można do niego spakować ubrania, a nawet składany stoliczek lub krzesełko. Cały asortyment zmieści się w wielu modelach boksów, co oznacza, że w bagażniku samochodowym bez kłopotu schowacie walizkę. Komfort podróżowania, a do tego bezpieczny przewóz bagażu są zapewnione. W dodatku, choć to może akurat mniej istotne, model boksu możecie dopasować do estetyki swojego auta. Ważne jest natomiast sprawdzenie rozmiarów lub skonsultowanie z fachowcem możliwości zamontowania określonego bagażnika.