Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dlaczego kartonowe opakowania są takie modne? Czy tego typu pudełka są w pełni ekologiczne? Jak można i czy warto spersonalizować ich wygląd? Zapraszamy do lektury!

Moda na tekturę!

Kartonowe opakowania to hit i absolutny klasyk wśród materiałów do pakowania i wysyłki towarów. Dzięki trwałej i lekkiej strukturze można w nich przewozić duże ilości produktów o różnej masie i wymiarach. Z tekturowych opakowań korzystają codziennie firmy kosmetyczne i transportowe, producenci sprzętu medycznego, RTV i AGD oraz największe koncerny spożywcze świata! Dlaczego karton, mimo że jest bardzo prostym rozwiązaniem, nie wyszedł jeszcze z mody?

Kartonowe opakowania – poznaj ich zalety!

Główną zaletą kartonowych pudełek (z hiszp. cajas) jest ich proekologiczny charakter oraz możliwość całkowitego recyklingu. Tektura, z której powstają pudełka, jest wykonywana z papieru makulaturowego lub celulozowego i podlega pełnemu recyklingowi, a więc jest przyjazna dla środowiska. To samo tyczy się nadruków na opakowaniach. W myśl idei „Eco-friendly” nadruki te są wykonywane bezpiecznymi dla środowiska ekologicznymi farbami wodnymi. Mimo że kartonowe opakowania wciąż są na topie, to ich forma i wygląd znacznie ewoluowały. Współczesne firmy stawiają na oryginalność oraz wykorzystują różne obszary działań i powierzchnie, by kreować swoją markę i reklamować produkty. Jak się okazuje, zwykły karton również może stanowić pole do popisu, jeśli chodzi o reklamę Twoich usług lub produktów!

Kartonowe opakowania – spersonalizuj wygląd pudełka!

Kartonowe opakowania możesz dowolnie modyfikować i projektować ich wygląd, w zależności od własnych upodobań i profilu firmy. Zależy Ci, by na opakowaniu pojawiło się hasło reklamowe, którym posługuje się Twoja firma – nadrukuj je! Chcesz, by poza logo pojawiła się także estetyczna grafika przedstawiająca Twój produkt? Do dzieła! Wygląd opakowań możesz w bardzo prosty sposób zaprojektować w kreatorze online.

Jak zaprojektować opakowanie, by było estetyczne i zachęcające?

Dobre opakowanie kartonowe, poza funkcją ochronną, powinno być także estetyczne wizualnie. Kartonowe pudełka to pierwsza rzecz, z którą styka się  Klient zamawiający Twój produkt, warto więc zadbać o to, by były one oryginalne i stanowiły wizytówkę Twojej firmy. Aby Twoje opakowanie było wyjątkowe, tak jak i Twoja marka, projekt musi być niekonwencjonalny. Pobaw się w artystę i zwróć uwagę na szczegóły. Zleć zaufanemu i zdolnemu grafikowi ciekawy projekt i wciel go w życie! Odejdź od standardowych pomysłów oraz nudnych szarych kolorów i zaprezentuj klientowi pudełko, jakiego jeszcze nie widział. Tego typu rozwiązania nie są drogie, a przełożą się na pewno na sukcesy Twojego przedsiębiorstwa i zaufanie Klientów wobec marki!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.