Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lakiery hybrydowe stały się już kultowym produktem. Zastosowanie hybryd daje ogromne możliwości jeśli chodzi o kolor, efekt, trwałość i satysfakcję z wykonanej stylizacji. I nie zapominajmy, że zadowolenie Klientki i jej radość z pięknej stylizacji jest bezcenne.

Jak rozpoznać dobry lakier hybrydowy?

Na rynku są tysiące marek, miliony kolorów i setki tysięcy możliwości. Ale na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  • Krycie – najważniejszy chyba element i podstawy. Odpowiednie krycie lakieru hybrydowego (jedna warstwa) powoduje, że pracujemy szybciej, łatwiej i oczywiście mniej zużywamy produktu. Dlatego bardzo ważne jest, żeby lakier hybrydowy miał odpowiednią formułę, konsystencję i krył w odpowiedni sposób. Jak sprawdzić czy lakiery dobrze kryje? Niestety nie jest to za bardzo możliwe na oko. Trzeba przetestować. Najlepiej pomalować na próbę, najlepiej przezroczysty próbnik, wziąć pod światło i bez problemu będziemy widzieć efekt jednego krycia
  • Samopoziomowanie – kolejna ważna kwestia. Jak lakiery będzie układał się na paznokciu po nałożeniu, im bardziej precyzyjnie tym lepiej. Mniej pracy dla nas. Dlatego bardzo ważna jest konsystencja danego lakieru hybrydowego.
  • Pędzelek – to jest klasyka. Pędzelek musi być odpowiednio docięty, precyzyjny, niepostrzępiony i mieć odpowiednią formę. Dlatego wtedy malowanie zwłaszcza przy skórkach będzie łatwe, precyzyjne i to na pewno będzie miało wpływ na czas pracy i końcowy efekt. Jak sprawdzić czy pędzelek jest precyzyjny i dobrze docięty? Otworzyć buteleczkę i sprawdzić po prostu jak wygląda i jak się układa. W przypadku pędzelka ważne są też własna preferencja i technika malowania. Ale odpowiednio przycięty pędzelek powoduje na pewno duże ułatwienie przy aplikacji danego lakieru hybrydowego.
  • Trwałość – 4t ygodnie minimum. Większość producentów podaje właśnie taki czas utrzymania się hybrydy na paznokciach. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić trwałości na oko. Oczywiście na trwałość lakiery ma znaczenie wiele elementów. Odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia, zastosowanie dobrej bazy, jakość topu, nasz warsztat i jeszcze kilka mniej ważnych elementów. Dlatego trwałość stylizacji, jej efekt nie jest tylko związana z jakością lakieru hybrydowego.

Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro to zdecydowanie dobry wybór. Odpowiednia pigmentacja, idealne krycie nawet przy pierwszej warstwie, pędzelek do precyzyjnego malowania. Cena na poziomie 23,99 nie przyprawia o zawrót głowy.

Bardzo ciekawym i unikatowym elementem jest buteleczka lakieru w kolorze lakieru. Oprócz numeru koloru, który znajduje się na zakrętce z góry, kolor buteleczki praktycznie idealnie oddaje kolor na paznokciu. Dlatego w łatwy sposób można dopasować kolor do stylizacji i pokazać kolor Klientce bez otwierania buteleczki. Ten same zabieg jest idealnie zastosowany nawet przy Glittera’ch albo lakierach z drobinkami. Dobór koloru jeszcze nigdy nie był tak perfekcyjny.

www.constancecarroll.pl

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.