Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Depresja, nerwice, problemy z własną wartością, zaburzenia osobowości czy żałoba – to tylko niektóre przypadki, gdy wskazana jest pomoc psychologa. Teraz możemy skontaktować się z nim również bez wychodzenia z domu.

Niestety, w Polsce nadal pokutuje przekonanie, że chodzeni do psychologa jest oznaką słabości. Poszukiwanie pomocy psychologa nie jest jednak niczym dziwnym, a nawet jest wskazane wtedy, gdy nie jesteśmy w stanie samodzielnie poradzić sobie z psychiczną sferą swojego życia.

Obecnie wsparcie psychologiczne możemy uzyskać na kilka sposobów. Najczęściej wybieramy prywatne poradnie psychologiczne, ponieważ można dostać się do specjalisty nawet z dnia na dzień. Pomoc możemy otrzymać również na NFZ, ale musimy liczyć się wtedy z dłuższym czasem oczekiwania na wizytę. Ostatnio jednak pojawiła się jeszcze jedna opcja, a mianowicie konsultacje z psychologiem on-line. Na czym to polega?

Konsultacja z psychologiem przez internet

Aby otrzymać pomoc psychologiczną wcale nie trzeba wychodzić z domu – serwis internetowy Konsult Expert powstał po to, aby zapewniać szybkie wsparcie osobom potrzebującym rozmowy z psychologiem. Możemy odbyć ją wtedy dyskretnie, a także wygodnie, ponieważ z psychologiem konsultujemy się w specjalnym e-gabinecie za pomocą komunikatora głosowego, wideo czy czatu.

Taka forma konsultacji jest bardzo dobrym wyborem także dla tych osób, które w okolicy nie mają żadnego gabinetu psychologicznego, którym zależy na niższych kosztach, a także dla tych, które mają trudności z wychodzeniem ze swojego domu.

Regularne konsultacje pozwalają wówczas na łatwiejsze rozwikłanie różnych problemów, między innymi związanych z obniżonym nastrojem, osobowością, uzależnieniami, zaburzeniami, lękami czy stresem. W ten sposób pomoc psychologiczna jest na wyciągnięcie ręki!

Uwaga! Zadzwoń po natychmiastową pomoc!

Serwis internetowy Konsult Expert przeznaczony jest dla osób, które nie znajdują się w sytuacji zagrażającej życiu – gdy potrzebna jest natychmiastowa pomoc, należy zadzwonić pod numer alarmowy.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.