Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Czy zastanawiałeś się nad ochroną w nowoczesnej technologii ubrań, obuwia czy sprzętu turystycznego przed niszczącym działaniem wody i brudu? Polskie laboratorium opracowało impregnat hydrofobowy zabezpieczający każdy niemal materiał przed przemakaniem i zabrudzeniem.

Stosując wspomniany preparat można zadbać o odzież, buty, materiały tekstylne, tapicerkę samochodową, obiciową, wyroby zamszowe, welurowe, z nubuku. Wszystkie te tkaniny, które mogą być narażone na zalanie i zaplamienie.

Nanoimpregnat to niewidzialna warstwa ochronna utworzona na zabezpieczanej powierzchni o grubości kilkudziesięciu nanometrów, która nabiera właściwości odpychających cząsteczki wody. Powstaje bariera ograniczająca wnikanie wody i różnych zanieczyszczeń w chronioną powierzchnię, nie dopuszczając do powstawania nieestetycznych plam i niszczenia.

Innowacyjność środka polega na penetrowaniu niewielkich rozmiarów cząsteczek głęboko w strukturze materiału i dokładnym przyleganiu do powierzchni. Efektem są idealnie utworzone krople, które łatwo ześlizgują się z zewnętrznej warstwy a zabrudzenia nie osadzają się na powierzchni.

Zaawansowany technologicznie produkt dobrze spełnia swoją rolę. Gdy złapie Cię deszcz, nie musisz natychmiast zmieniać planów z obawy o zły wygląd i złe wrażenie, gdyż zaimpregnowana odzież i obuwie szybko nie przemokną.

Śmiało możesz pozwolić dziecku na beztroską zabawę na placu zabaw, lesie i mokrej trawie bez narażenie go na przeziębienie. Zabezpieczony kombinezon i buciki impregnatem hydrofobowym są odporne na wilgoć i zabrudzenia. To udany sposób na uniknięcie przemoczenia czy zachlapania błotem.

Dobrze jest chronić buty przed deszczem, śniegiem, wodą. Gdy się przemieszczamy na co dzień niejednokrotnie wdepniemy w kałużę. Istnieje ryzyko mokrych, brudnych butów i niechlujnego wyglądu. Pokrywając od zewnątrz odpychającą powłoką hydrofobową podniesiemy wytrzymałość na deszcz i brud, utrzymując obuwie suche i czyste nawet w pluchę. Nie tracisz przy tym niepotrzebnie czasu na czyszczenie butów.

Powłoka hydrofobowa nie ogranicza wentylacji ubrań. Ciepło, para wodna odprowadzane są na zewnątrz i nie jest blokowany dopływ powietrza. Ma to szczególne znaczenie przy dużym wysiłku i wyższej temperaturze, by nie była ograniczana paro przepuszczalność.

Impregnat hydrofobowy to dobre rozwiązanie by zabezpieczyć tapicerkę samochodową czy materiał obiciowy mebli. Bezbarwny preparat chroni przed szkodliwym wpływem cząsteczek płynów, brudu. Materiał uzyskuje właściwości odpychające wodę i nie dopuszczające do zabrudzeń, nie wpływając negatywnie na wygląd zewnętrzny czy odbarwienia materiału.

Naniesienie powłoki hydrofobowej w nowoczesnej technologii na powierzchnię skutkuje odpychaniem cząsteczek wody. Materiał nie lubi wody i jej nie wchłania a brud bardzo słabo przylega do powierzchni.

Możliwości praktycznego stosowania impregnatu w życiu można mnożyć. Niezwilżalna przez wodę powierzchnia jest potrzebna w użytkowaniu np. ubrań, butów, tekstyliach, obiciach mebli.

Ważne jest abyśmy sprawdzili, czy produkt jest ekologiczny i dla nas neutralny. Dodatkowym atutem będą nanocząsteczki srebra dodane do składu produktu, które uniemożliwiają rozwój bakterii odpowiadających za nieprzyjemny zapach.

Impregnat polskiego producenta do butów i odzieży można kupić w sklepie internetowym HadwaoNet.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.