Firany i zasłony – przeżytek czy nowa moda

Najlepsze niusy w Sieci

Firany i zasłony – przeżytek czy nowa moda

salon

Podczas aranżacji wnętrz zwraca się uwagę na każdy szczegół mogący ocieplić wnętrze i nadać mu klimatu. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań są firany i zasłony dopasowane do stylu mieszkania. Współczesny rynek tych produktów jest bardzo obszerny i oferuje różnorodne rozwiązania. Nowoczesnym produktem są rolety rzymskie tworzące na oknie wielobarwną falbanę. Warto wspomnieć, że firany, zasłony oraz rolety rzymskie są obecnie bardzo modne i często kupowane przez klientów.

Dlaczego warto mieć firany i zasłony?

Od wielu lat te dwa produkty tworzą bardzo zgrany duet doceniany przez szerokie grono osób. Firany w ciągu dnia pozwolą odciąć wzrok ciekawskich przechodniów od naszego mieszkania. Wpuszczą natomiast wystarczającą ilość światła, które zostanie lekko rozproszone. Oferowane przez www.dekohaus.pl materiały wyróżnia najwyższa jakość oraz różnorodność faktur, wzorów i kolorów. Zasłony będą wykorzystywane wieczorami, ponieważ firany okazują się wtedy niewystarczające. Używając grubszych zasłon, zwiększymy prywatność domowników, którzy będą mogli swobodnie spędzać czas. Wiele osób decyduje się na zasłony pozwalające na całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Rozwiązanie takie docenią osoby śpiące lub odpoczywające po nocnej zmianie. Firany i zasłony można dopasować, aby tworzyły spójną całość. Docenianym rozwiązaniem są również rolety rzymskie wykonane z delikatnych materiałów. Wykorzystuje się je najczęściej w kuchni, aby stworzyć sielski i domowy klimat. Aranżacje okienne coraz częściej pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także stanowią ozdobę pomieszczenia.

Czy warto zamówić produkt na wymiar?

Na stronie www.dekohaus.pl znajdziemy możliwość zamówienia firan, zasłon i rolet szytych według indywidualnego projektu. Naszą propozycję docenią szczególnie osoby ceniące rozwiązania dopracowane w każdym calu. Decydując się na produkt szyty na miarę, będziesz w stanie samodzielnie decydować o wyglądzie produktu. Do wyboru masz ogromną ilość materiałów i kolorów oraz sposób zawieszenia firan lub zasłon. Można wieszać zasłony na kółkach, taśmie lub szelkach. Dopasujemy również długość i szerokość firan, zasłon i rolet do konkretnego okna. Rozmiar produkty jest bardzo ważny, ponieważ ma wpływ na wygląd okien. Warto wspomnieć, że długie zasłony optycznie wydłużą okno, a krótkie można związać w ciekawy sposób. Kupując produkt na wymiar dopasujemy firany do zasłon. Firany mogą bowiem nawiązywać jakimś elementem do koloru lub stylu zasłon tworząc w ten sposób niezwykle zgrany duet. Podczas realizacji zamówienia służymy Państwu profesjonalnym doradztwem skutkującym praktycznymi rozwiązaniami.