Faktury dla firm online

Najlepsze niusy w Sieci

Faktury dla firm online

firma

Wszelkie przedsiębiorstwa działające na rynku wciąż pragną się rozwijać i udoskonalać. Internet sprawia, że mają do tego znakomite możliwości. Wciąż powstają nowe, innowacyjne programy sieciowe, dzięki którym firmy i przedsiębiorstwa mogą cieszyć się lepszą, fachową i bardziej precyzyjną pracą każdego dnia.

Programy dla firm w systemie online

Niezwykle pomocnym narzędziem dla każdej z firm są programy do faktur w wersji sieciowej. Umożliwiają one m. in. wystawianie faktur online. To nowoczesne oprogramowanie, które zapewnia szereg możliwości. Najważniejsze jest to iż do bazy ma wgląd kilku pracowników firmy, dlatego mogą one na bieżąco współpracować w powierzonych im zadaniach. Wspomniana baza regularnie się aktualizuje, dlatego wszelkie informacje zawsze są ważne i istotne. Warto zaznaczyć, że dzięki bazie online dokumenty i dane firmy nie są dublowane przez różnych pracowników, dlatego w firmie nie panuje chaos i unikamy pomyłek. Dane i dokumenty firmy umieszczone są na serwerze, dlatego mamy do czynienia nie tylko z większą kontrolą, ale również jeśli dojdzie do awarii jednego z komputerów, wówczas nie tracimy bazy.

Ogromne możliwości bazy online

Program do faktur w wersji sieciowej to nowoczesna propozycja dla wszystkich firm, które chcą doskonalić swoje działania i wciąż się rozwijać, a także ułatwiać pracę pracownikom. Dostępne mamy przede wszystkim programy Faktura Small Business i Faktura Small Business HANDEL. Programy możemy w pełni dostosować do swoich potrzeb, ustawić wygląd własnych dokumentów, szybko wyszukać je dzięki kolumnom, a także definiować rejestry, formy płatności, jednostki miary czy też waluty. Oczywiście z pomocą programu możemy również wczytywać logo oraz pieczątkę firmy, a także wystawiać fakturę w cenie brutto oraz netto.

Z pomocą programu wszelkie dokumenty możemy wysyłać mailem, dzięki czemu zaoszczędzamy czas i obniżamy koszty. Wysyłać dokumenty możemy z pomocą dwóch opcji:

  • z pomocą modułu, który jest wbudowany w programie
  • z pomocą programu pocztowego istniejącego w komputerze

Używając programu sieciowego działamy szybko i wydajnie, wyświetlamy dane, które są dostępne dla pewnej grupy osób, a dzięki temu bez problemu radzimy sobie z dużą bazą danych zarówno klientów, jak i towarów.

Program zapewnia możliwość pracy wielostanowiskowej, ponieważ działa dzięki funkcji opartej na bazie sieciowej MySQL. Dzięki temu jednocześnie mamy dostęp do niego z kilku stanowisk, co sprawia, że pracować mogą osoby nie tylko znajdujące się w budynku firmy, ale bez względu na to, gdzie w danej chwili się znajdują. Jeśli masz firmę i chcesz cieszyć się z takich nowoczesnych rozwiązań wystarczy zainstalować program, połączyć z Internetem i ciągle aktualizować swoje dane.