Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Telefony znajdują się w naszych rękach niemal ciągle. Stale korzystamy z nich albo po to, żeby wykonywać swoje obowiązki, albo po to, żeby oddawać się rozrywce. Pozwalają nam mieć ze sobą wszystkie ukochane książki i płyty, a także utrwalać chwile warte zapamiętania. Aby to było możliwe, potrzebujemy pamięci… A tej jest zawsze za mało. Nie musisz kasować multimediów!

Smartfon – mutlimedialne centrum rozrywki

Dzwonienie i wysyłanie SMS-ów to jedna z ostatnich rzeczy, do których wykorzystujemy telefony. Współcześnie częściej służą nam one do: kontaktu za pośrednictwem Internetu, przeglądania mediów społecznościowych, odbierania poczty, grania, robienia zdjęć oraz filmowania, słuchania muzyki czy oglądania klipów i filmów. Do wielu tych czynności potrzebujemy pamięci, na której umieszczone są nasze multimedia.

O tym, że wbudowana pamięć się kończy, dowiadujemy się zwykle za późno i przeważnie w najmniej odpowiednim momencie, np. na urlopie podczas uwieczniania zabytków – mówi doradca ze sklepu Pancernik.eu Premium Accessories. – Wtedy zaczyna się gorączkowe kasowanie zdjęć, filmów i ukochanej muzyki. A wystarczyłoby mieć kartę na zapas.

Zalety dodatkowej karty pamięci do telefonu

Dodatkowa karta pamięci do telefonu może się okazać wybawieniem szczególnie w okresie wzmożonego zapełniania pamięci. Tej wbudowanej zawsze jest za mało. Warto zauważyć, że nawet jeśli producent urządzenia zapewnia nas o tym, że dysponujemy przestrzenią np. 64 GB, to jej część zawsze będzie zajęta przez pliki systemu i inne dane niezbędne do działania telefonu.

Paradoksalnie, dokupienie karty może nam pomóc zaoszczędzić na kupnie telefonu. Te urządzenia, które mają dużo wbudowanej pamięci, są droższe niż te, które mają jej niewiele. Zakup pojemnej karty i telefonu z ograniczonym miejscem na dane może być korzystniejszy niż zakup telefonu z dużą liczbą gigabajtów.

Kolejna zaleta dokupienia karty to swoboda korzystania z niej. Nie musimy się ograniczać do jednego urządzenia, możemy przekładać nośnik np. z telefonu do aparatu fotograficznego albo ze starego telefonu do nowego. W tym drugim wypadku w kilka chwil cieszymy się wszystkimi danymi, które niekiedy gromadzone są całymi latami – bez przerzucania ich np. do pamięci w chmurze.

Wreszcie dodatkowa karta pamięci uchroni nas przed sytuacją opisaną na początku. Mając w zanadrzu nieco dodatkowej pamięci, możemy bez skrępowania robić zdjęcia, kręcić filmy lub zanurzyć się w świecie ulubionych filmów i muzyki nawet w trybie offline.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.