Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Depilacja bikini to jedna z najczęściej wykonywanych usług w gabinetach kosmetycznych. Szczególnie widać to wśród klientek salonów w Warszawie. Lato to czas urlopów i plażowania, a więc częstego prezentowania się w stroju kąpielowym. To idealny moment, by szczególnie zadbać o strefę intymną. Depilacja bikini za pomocą wosku to najlepsza z form pozbywania się niechcianego owłosienia. Metoda ta pozwala nam pozbyć się włosów wraz z cebulkami. Tym samym efekt gładkiej skóry utrzymuje się około trzech tygodni, a każda kolejna depilacja powoduje osłabienie i przerzedzenie owłosienia.

W studio Bodybar w Warszawie depilację bikini wykonujemy za pomocą profesjonalnego wosku marki Lycon. To australijska marka wyróżniająca się wśród innych dostępnych wosków na polskim rynku z naturalnym składem. Możemy w nim znaleźć takie składniki, jak olejki aromaterapeutyczne, naturalne żywice oraz wosk pszczeli. Zanim zdecydujesz się na depilacje okolic intymnych woskiem, powinnaś zastanowić się, jaki rodzaj depilacji wybrać. Do wyboru masz z reguły 3 najbardziej popularne rodzaje depilacji:

  • bikini klasyczne,
  • francuskie,
  • brazylijskie.

Bikini klasyczne i francuskie

Depilacja bikini klasyczna jest idealnym rozwiązaniem dla osób wrażliwych na ból, wstydliwych oraz starszych. Obejmuje ona jedynie depilację pachwin od linii majtek w kierunku wewnętrznej partii ud.

Depilacja bikini francuska jest nieco głębsza. Jest to najrzadziej wybierany przez klientki rodzaj depilacji. Obejmuje ona pachwiny, wzgórek łonowy z pozostawieniem nienaruszalnej środkowej części w formie paska, wargi sromowe w części zewnętrznej oraz, jeżeli jest potrzeba, ścieżkę w okolicy nadłonowej.

Bikini brazylijskie

Najczęściej wybieranym przez klientki w studiach kosmetycznych w Warszawie rodzajem depilacji jest bikini brazylijskie. Tutaj pozbywamy się owłosienia z całej strefy intymnej. Obejmuje ona pachwiny, wzgórek, wargi sromowe ze strony zewnętrznej oraz wewnętrznej, ścieżkę oraz szparę międzypośladkową.

Zalecenia przed depilacją bikini

Zalecane  jest by dzień przed depilacją wykonać peeling w miejscu poddanym zabiegowi w celu złuszczenia zrogowaciałego naskórka, natomiast od około trzech dni przed wykonanym zabiegiem stosować balsam na tę okolicę. Dzięki tym radom zwiększymy swój komfort podczas depilacji. Skóra stanie się delikatniejsza, a tym samym owłosienie będzie łatwiejsze do usunięcia.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.