Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jednym z najważniejszych cech skutecznego przedsiębiorcy lub menedżera jest umiejętność delegowania zadań. Wiele osób kieruje się maksymą: „Chcesz zrobić coś dobrze? Zrób to sam!”. Jednak czy nie byłoby lepiej mieć do dyspozycji zaufane osoby, które wykonają dla Ciebie zadania pochłaniające każdego dnia mnóstwo Twojego czasu, a nieprzybliżające Cię do celu? Taką możliwość zyskasz, jeśli zatrudnisz zdalnych asystentów firmy Brella.

W czym mogą Ci pomóc asystenci Brella?

Zespół asystentów Brella oferuje wsparcie w wielu rodzajach zadań. Warto wymienić tutaj między innymi obsługę narzędzi takich jak systemy CRM i CMS. Jest w stanie również m.in. przygotować zestawienie najlepszych dostępnych narzędzi do automatyzacji. Rezultatem jest znaczące usprawnienie procesów.

Zespół Brella jest także gotowy wyręczyć Klientów w szeroko pojętym researchu. Potrzebujesz znaleźć informacje do prezentacji, przeprowadzić analizę konkurencji albo szukasz ciekawych tematów na firmowego bloga? Brella chętnie udzieli Ci pomocy! To jednak nie wszystko. Jako research Brella rozumie również np. znalezienie skutecznej ekipy sprzątającej lub wykwalifikowanego pracownika dla firmy.

Jesteś osobą, której harmonogram pęka w szwach od ważnych spotkań, które ciężko jest spamiętać? Nie martw się – Brella chętnie przygotuje dla Ciebie kalendarz uwzględniający wszystkie ważne terminy. Mogą przypomnieć Ci nie tylko o spotkaniach z ważnymi kontrahentami, ale i urodzinach bliskich osób.

Masz do wykonania dużo ważnych rezerwacji, na które nie masz nigdy czasu? Asystenci Brella mogą zarezerwować dla Ciebie wyjazd prywatny lub służbowy, salę konferencyjną albo wizytę u dentysty.

W skład kompetencji asystentów Brella wchodzi również szeroka gama zadań administracyjnych. To między innymi generowanie dokumentów firmowych i wysyłanie ich do biura rachunkowego lub urzędu, proste tłumaczenia, copywriting czy przygotowywanie prezentacji produktów.

Pomoc w życiu prywatnym i zawodowym

Jak widać, zadania z wszystkich wymienionych powyżej kategorii asystenci Brella są w stanie wykonywać zarówno w kontekście życia zawodowego, jak i prywatnego Klienta. Dzięki temu Klienci osiągają o wiele większą skuteczność w obu tych obszarach i o wiele łatwiej godzą je ze sobą!

Warto przy tym wspomnieć, iż wymieniliśmy tylko część zadań, którymi zajmują się dla Klientów asystenci Brella. Z jeszcze większą ilością przykładów można zapoznać się na stronie internetowej firmy! W stwierdzeniu, że asystenci Brella mogą pomóc Klientom praktycznie we wszystkim jest tylko trochę przesady.

Brella to wybór skutecznych przedsiębiorców i specjalistów

Dowód skuteczności usług Brella stanowi fakt, iż z powodzeniem korzystają z niej jedni z najbardziej błyskotliwych przedsiębiorców i wykwalifikowanych specjalistów w Polsce. Należą do nich między innymi twórcy popularnej marki odzieżowej Diligent Clothes, Marta Pospieszna i Szymon Mrózek, twórca uznanej grupy public relations i social media dotPR Dominik Wartecki i niezależny doradca finansowy Dariusz Halczok. Tych szalenie skutecznych ludzi łączy jedno – każdy z nich dzięki Brelli mógł zwiększyć skuteczność działań i lepiej połączyć zawodowe z osobistym.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.