3 rodzaje torebek, które każda kobieta powinna mieć w szafie

Najlepsze niusy w Sieci

3 rodzaje torebek, które każda kobieta powinna mieć w szafie

torebka

Kobieca stylizacja bez torebki staje się jak obraz bez odpowiedniej oprawy, stąd też nie dziwi fakt, że w damskiej garderobie tak wiele miejsca zajmują torebki. Różnorodność modeli – od klasyki poprzez praktyczność po dobrze zaprojektowana awangardę – to propozycje, które zawsze znajdą swoje uznanie, zwłaszcza jeśli wyróżniają się one nieprawdopodobnym stylem i nienaganną jakością.

Dobra torebka to taka, która oprócz swojej funkcyjności dopełni stylizację, a takich warto szukać u najlepszych projektantów i w markowych sklepach tj. Bohoboco wyróżniające się oryginalnością. Poznajcie trzy modele torebek należących do ‚must have’ każdej kobiety.

Mała, elegancka gwiazda torebek

Nasze zestawienie otwierają małe torebki na wielkie wyjście. Z pewnością niejednokrotnie widziałyście galowo ubrane panie z przewieszonymi przez ramię wielkimi torbami. Całość wygląda nie tyle kiepsko, ile niespójnie. Kobieta z klasą, w koktajlowej bądź wieczorowej kreacji zawsze powinna wybrać małą torebkę, która będzie niemal jak element biżuteryjny.

Niegdyś damy nosiły małe puzdereczka, w których kryły puder, szminkę i chusteczkę. Warto wrócić do tego zwyczaju, szczególnie, że torebki puzderka nigdy nie przestały być modne. Niewielkie ich kształty to nie jedyny ich atut. W zależności od okazji możemy sięgnąć po puzdereczko wysadzane małymi kryształkami lub też spowite blaskiem złota albo srebra. Wyjątkowy model to podstawa damskiej, wieczorowej garderoby, więc powinien być perfekcyjny w najmniejszym szczególe. Doskonałym przykładem są torebki puzderka z kolekcji Bohoboco, które przykuwają uwagę swoim kunsztownym i niebywale wytwornym charakterem.

Jeśli jednak nie lubimy aż tak małych torebeczek, doskonałą alternatywą są torebki koktajlowe, niezmiennie utożsamiane z wysokiej klasy elegancją. Podłużny kształt oraz wyjątkowa delikatność tych niewielkich torebek pasuje zarówno na spotkania koktajlowe, jak i wieczorowe przyjęcia.

Elegancja w pracy

Torebka do pracy nie może być byle jaką formą, znoszoną i wyciągniętą z każdej strony. Jak każda inna musi odznaczać się doskonałym wykonaniem, ale i odpowiednim dopasowaniem do stroju. Miejskie torebki o średniej wielkości idealnie pasują do garsonek i stylów smart casual. Ich zmyślne wykonanie pozwala na zmieszczenie we wnętrzu najpotrzebniejszych rzeczy i zachowanie perfekcyjnego porządku.

Pudełkowe torebki od Bohoboco to przykład najlepiej zaprojektowanych modeli spełniających oczekiwania pań wymagających elegancji i praktyczności w jednym. Średni, pudełkowy kształt torebki miejskiej, regulowany, szerszy pasek i dobrze zaprojektowane wnętrze nie tylko pasuje do casualowego stylu, ale i sprawdzi się w weekendowym wydaniu. Słowem, średniej wielkości torebki pudełkowe tj. znajdziemy, chociażby na bohoboco to model, który powinien znaleźć się w posiadaniu każdej kobiety dbającej o swój doskonały wygląd. Kolor torebki ma tutaj znaczenie drugoplanowe – oczywiście, jest ważny, nie mniej dobiera się go głównie do indywidualnych gustów.

Torebka do zadań specjalnych – shopperka od Bohoboco

Shopperka to zdecydowanie jedna z najbardziej pożądanych torebek damskiej garderoby. Jej praktyczność trudno przyporządkować do kilku cech, ponieważ panie nieustannie dopisują do tej listy kolejne atuty.

Imponująco pojemne wnętrze zachęca do chowania w nim dosłownie wszystkiego, co jest potrzebne. Z powodzeniem tego rodzaju torebki mieszczą zakupy, sweterek, dokumenty i zabawki dla dzieci. Kupując tak dużą torebkę i mając na uwadze jej przeznaczenie, nie ma sensu inwestować w model kiepskiej jakości. Shopperka musi być nie tylko pojemna, ale i elegancka, a tym samym powinna być perfekcyjnie zaprojektowana i wykonana z dbałością o szczegóły. W tej prostej formie kryje się bowiem spory potencjał stylizacyjny, o czym możecie się przekonać na modelu marki Bohoboco – skórzana torebka z ukrytymi szwami, na eleganckich, cieńszych paskach to kwintesencja gustu.